Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Namysłowie

Wydarzenia i aktualności

 • Spotkanie informacyjne na Uniwersytecie III Wieku - dofinansowania z PFRON

  PFRON - logo.png

  16.03.2023 r. w spotkaniu Uniwersytetu III Wieku w Namysłowie dotyczącym dofinansowań ze środków PFRON wziął udział Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Namysłowie - Pan Ryszard Kalis.

  Przybyli na wykład mieszańcy powiatu, mogli dowiedzieć się o zasadach ubiegania się o dofinansowanie ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, pozostających w dyspozycji Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Namysłowie do zadań z zakresu rehabilitacji społecznej i zawodowej oraz programów pn. "Aktywny samorząd" oraz "S-A-M" Samodzielność, Aktywność, Mobilność.

  Data publikacji: 17-03-2023 13:40
 • „Dbam o swoje zdrowie psychiczne” – edycja 2023!

  Fundacja Edukacji Nowoczesnej zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji projektu:

  „Dbam o swoje zdrowie psychiczne” – edycja 2023!

  Data publikacji: 02-03-2023 14:21
 • Zaproszenie do udziału w programie korekcyjno-edukacyjnym

  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Namysłowie zaprasza osoby zainteresowane do zgłaszania się celem uczestnictwa w „Programie korekcyjno-edukacyjnym dla Powiatu Namysłowskiego”.

  Data publikacji: 13-02-2023 12:33
 • Program wyrównywania różnic między regionami III edycja 2023

  Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Namysłowie informuje, że w 2023 r. kontynuowana będzie kolejna edycja „Programu wyrównywania różnic między regionami III”. Z uwagi na fakt, iż Powiat Namysłowski planuje wyrazić gotowość wstąpienia w rolę realizatora programu podmioty zainteresowane uczestnictwem w nowej edycji w ramach obszarów B, C, D, F oraz G powinny złożyć wnioski do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Namysłowie w terminie do dnia 10 lutego 2023 roku.

  Data publikacji:
Zobacz wszystkie
Data
28 marca
wtorek
Newsletter
Kalendarz

pcpr3_herb.png  pcpr3_pfron_logo.png  pcpr3_epuap_logo.png