Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Namysłowie

Szczepienia przeciwko COVID-19

Informujemy, że z dniem 8 maja uruchomiony został Namysłowski Punkt Szczepień Powszechnych.
Punkt uruchomiony zostanie w Zespole Szkół Rolniczych im. Tadeusza Kościuszki w Namysłowie przy ul. Pułaskiego 3.

Zarejestrować się na szczepienie można poprzez:

  • wysłanie SMS na numer 664 908 556 lub 880 333 333 o treści: SzczepimySie,

  • zgłoszenie się na infolinie 989

  • poprzez stronę internetową pacjent.gov.pl

Prosimy o przygotowanie swojego numeru PESEL-będzie potrzebny w procesie rejestracji.

Prosimy również o pojawianie się o wyznaczonych godzinach. To bardzo ważne, by proces szczepień przebiegał bez zaburzeń. Na miejscu, przed samym szczepieniem lekarz przeprowadzi z Państwem wywiad oraz zbada Państwa. Szczepionka podawana jest domięśniowo, w ramię.

Po szczepieniu obowiązkowo będziecie Państwo pod 15. Minutową obserwacją pod kątem ewentualnego wystąpienia niepożądanego odczynu poszczepiennego (NOP). Jeśli dostaną Państwo szczepionkę, która wymaga podania drugiej dawki, na termin drugiego szczepienia prosimy umówić się od razu w punkcie szczepień, w którym otrzymali Państwo pierwszą dawkę.

Szczegółowe informacje dotyczące Namysłowskiego Punktu Szczepień Powszechnych uzyskać można od poniedziałku do piątku w godzinach  od 08:00 do 15:00 pod numerem telefonu 534 573 053 oraz w soboty od godziny 08:00 do 15:00 gdy będą realizowane w tym dniu szczepienia. Godziny udzielania informacji telefonicznej mogą ulec zmianie w przypadku gdy szczepienia odbywać będą się  popołudniami.

Na szczepienie prosimy zabrać swój długopis i jeśli mają Państwo możliwość-wypełniony już kwestionariusz wstępnej kwalifikacji.
Do pobrania: kwestionariusz_09042021

Data
29 maja
środa
Newsletter
Kalendarz

pcpr3_herb.png  pcpr3_pfron_logo.png  pcpr3_epuap_logo.png