Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Namysłowie

Wakacje z Muszkietarami

Fundacja Muszkieterów z siedzibą w Swadzimiu w roku 2016 jest organizatorem akcji charytatywnej pod nazwą „Wakacje z Muszkieterami”, w ramach której przy współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami prowadzącymi sklepy wielkopowierzchniowe Intermarche i Bricomarche organizuje i finansuje kolonie letnie dla 1050 dzieci w wieku szkolnym od 8 do 12 lat, pochodzących z rodzin potrzebujących, wymagających wsparcia finansowego.

Do udziału w akcji Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Namysłowie zostało zaproszone  przez kierownika sklepu Intermarche w Namysłowie Pana Mariana Moras oraz kierownika sklepu Bricomarche w Namysłowie Pana Macieja Lesisz.          

wakacje z muszkieterami.jpeg

Zgodnie z regulaminem akcji Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Namysłowie wybrało spośród wychowanków rodzin zastępczych powiatu namysłowskiego sześcioro dzieci, które wyjadą na  wakacyjny wypoczynek nad morze Bałtyckie.

Szóstka dzieci z rodzin zastępczych powiatu namysłowskiego wyjechała 27 czerwca 2016 r. do Jastrzębiej Góry. Powrót z wakacji nad morzem planowany jest na dzień 6 lipca 2016 r. 

Dzięki życzliwości zaprzyjaźnionego z PCPR w Namysłowie sklepu Intermarche, w dniu wyjazdu wszystkie dzieci otrzymały paczki ze słodyczami oraz napojami.

 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Namysłowie jako organizator rodzinnej pieczy zastępczej składa w imieniu dzieci i ich opiekunów podziękowania Fundacji Muszkieterów za możliwość udziału w akcji „Wakacje z Muszkieterami”.

                         „WAKACJE Z MUSZKIETERAMI”

                            brico.jpeg intermarche.jpeg

 

Data
04 marca
poniedziałek
Newsletter
Kalendarz

pcpr3_herb.png  pcpr3_pfron_logo.png  pcpr3_epuap_logo.png