Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Namysłowie

Spotkanie wigilijne dla rodzin zastępczych

W dniu 11.12.2015 r. w restauracji „STYLOWA” w Namysłowie odbyło się spotkanie wigilijne rodzin zastępczych z naszego powiatu zorganizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Namysłowie.

Rodziny zastępcze wraz z wychowankami miały okazję spotkać się w swoim gronie. Cykliczne spotkania wigilijne są formą propagowania idei rodzicielstwa zastępczego oraz integrowania się rodzin zastępczych, zwłaszcza dzieci. Zaproszeni goście - Wicestarosta Namysłowski – Pan Bartłomiej Stawiarski, Sekretarz Powiatu – Pani Alina Białas, Skarbnik Powiatu – Pani Katarzyna Parzonka - Przewodniczący Rady Powiatu – Pan Sławomir Gradzik, rodziny zastępcze wraz z podopiecznymi oraz Dyrektor PCPR w Namysłowie - Pan Ryszard Kalis wraz z pracownikami zostali poczęstowani tradycyjnymi potrawami wigilijnymi. Atrakcjami dla dzieci były zabawy z animatorem oraz przyjście św. Mikołaja z podarunkami.

               Serdeczne podziękowania kierujemy do osób i instytucji, które wsparły inicjatywę spotkania wigilijnego: Starostwo Powiatowe w Namysłowie, Bank Spółdzielczy w Wołczynie,  firma Velux Namysłów, firma Nestle, Piekarnia Józef  Wójcik, sklep sportowy Mega Sport w Namysłowie.

Zespół ds. Rodzinnej Pieczy Zastępczej

DSC01191.jpeg
 
DSC01257.jpeg

 

Data
29 maja
środa
Newsletter
Kalendarz

pcpr3_herb.png  pcpr3_pfron_logo.png  pcpr3_epuap_logo.png